The La La Lies
Availability
Biography
Genre: Alternative / Rock
Location: The Netherlands
Label: TBA
Territory: Worldwide
Website
Responsible agent: Rense van Kessel
Available for festivals and special events. Album expected fall 2012.
Met slechts twee songs op het repertoire duiken The La La Lies eind 2009 vanuit het niets 1,2 miljoen huiskamers binnen. Eén minuut lang ziet Nederland de toekomst van de rock ‘n’ roll en zelfs Louis van Gaal is sprakeloos na dit spetterende DWDD-optreden. OOR concludeert dat het ‘een van de beste nieuwe bands van Nederland’ is.
Het jaar erna staat in het teken van optredens, zoals met de Popronde, in de Melkweg, Paradiso, Vera en Hedon en op festivals als De Affaire, Bevrijdingsfestival Amsterdam en de Uitmarkt (Museumplein). ‘Deze band verdient het Serious Talentschap,’ roept 3FM’s Sander Guis na een optreden in zijn show. Ondertussen wordt de band ‘Hollandse Nieuwe’ en het wordt getekend door boekingsbureau Friendly Fire.
Live heeft de band zich bewezen en in 2011 nemen de vier heren met producer Huub Reijnders (Blof, Krezip) hun debuutalbum op in Mechelen en Amsterdam. Begin 2012 tekent de band bij platenlabel REMusic. ‘The La La Lies is een aanwinst op onze artiestenstal, met DeWolff en Voodoo Boogie als succesvolle voorgangers,’ aldus REMusic-directeur Ron Engelen. ‘De muziek van de band is doorwrocht met 60’er en 70’er jaren invloeden maar toch eigentijds. De bedoeling is om ver voorbij de grenzen te gaan met optredens en releases.’
Het debuutalbum van de band verschijnt in het najaar van 2012 en daarna zal de band weer veel live te zien zijn. Check The La La Lies! In Nederland is er geen eerlijkere sound te vinden dan die van deze rasleugenaars. En dat is de waarheid en niets dan de waarheid.