Past dates

Upcoming dates

August 2022

  1. Sigourney K TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  2. The Slow Show Openluchttheater de Goffert - Nijmegen
  3. Agnes Obel 013 - Grote Zaal - Tilburg
  4. Amythyst Kiah Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  5. Kings Of Convenience Amsterdamse Bos - Amstelveen
  6. Agnes Obel TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  7. Agnes Obel Amsterdamse Bos - Amstelveen
  8. Ry X Concertgebouw - Amsterdam
  9. Kensington United Arts Festival - Gdansk
  10. (Sandy) Alex G EKKO - Utrecht
  11. Psychedelic Porn Crumpets TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  12. Kensington Sziget Festival - Budapest
  13. Danny Vera Huntenpop - Ulft
  14. Sigourney K Club Heaven - Albufeira
  15. Portland Festiek Etiek - Nijmegen
  16. Pixies Melkweg - MAX - Amsterdam
  17. Sigourney K Zomerfeesten Almkerk - Almkerk
  18. Pip Blom Festiek Etiek - Nijmegen
  19. Sophie Straat Theaterfestival Boulevard - Den Bosch
  20. Pixies Melkweg - MAX - Amsterdam
  21. YORI Lindegrachtconcerten - Alkmaar
  22. Sigourney K Dancing Bruins - Saasveld
  23. The Vices Vondelpark Openluchttheater - Amsterdam
  24. Sigourney K Boode in Bathmen - Bathmen
  25. Jonna Fraser Club Heaven - Albufeira
  26. Jonna Fraser Crazy Sexy Cool Festival - Rotterdam
  27. Iris Hond Concertgebouw - Amsterdam
  28. Cero Ismael La Cassette - Utrecht
  29. Joe Buck Mosselrock Yerseke - Yerseke
  30. New Model Army Rotown - Rotterdam
  31. New Model Army Rotown - Rotterdam

July 2022

  1. Sophie Straat Zomer op het Plein - Alkmaar
  2. Iris Hond Caprera - Bloemendaal
  3. Silver Lake Het Wasven - Eindhoven
  4. The Visual Totaalfestival - Bladel
  5. Jonna Fraser Club Heaven - Albufeira
  6. Waltzburg WeitjeRock - IJzendijke
  7. Yung Dada Kwaku Zomerfestival - Amsterdam
  8. Indian Askin AgratAmAgatha Festival -
  9. Kans Kwaku Zomerfestival - Amsterdam
  10. De Cultuur Puur festival - Oegstgeest
  11. The Vices WeitjeRock - IJzendijke
  12. MEROL Milkshake Festival - Amsterdam
  13. Personal Trainer WeitjeRock - IJzendijke
  14. Novastar WeitjeRock - IJzendijke
  15. I Am Oak Totaalfestival - Bladel
  16. Pitou Muziekgebouw aan het IJ - Amsterdam
  17. Sigourney K TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  18. Phum Viphurit Rotown - Rotterdam
  19. Phum Viphurit Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  20. Enter Shikari Melkweg - MAX - Amsterdam
  21. Nagasaki Swim Sunday Sounds - Amsterdam
  22. Future Husband P3 in het Fruit - Zuid-Oost Beemster
  23. Indian Askin Pigstock Festival - Lemele
  24. Sigourney K Club Heaven - Albufeira
  25. Marlijn Weerdenburg Zomer op het Plein - Alkmaar
  26. Robert Cray Band De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  27. Gov't Mule Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  28. Lena Hessels Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  29. Phoebe Bridgers AFAS Live - Amsterdam
  30. Denise Chaila Valkhof Festival - Nijmegen
  31. George Thorogood TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  32. Fab x Paans Vierdaagsefeesten Nijmegen - Nijmegen
  33. Ferdous Valkhof Festival - Nijmegen
  34. Patrick Watson Amsterdamse Bos - Amstelveen
  35. Blck Mamba Garage Noord - Amsterdam
  36. The Haunted Youth Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  37. WIES Valkhof Festival - Nijmegen
  38. Fally Ipupa Amsterdamse Bos - Amstelveen
  39. Pip Blom Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  40. De Witte Kunst Valkhof Festival - Nijmegen
  41. Chartreuse Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  42. Yung Dada Amsterdamse Bos - Amstelveen
  43. Wooze Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  44. Danny Vera ParkCity Live - Heerlen
  45. Fab x Paans Zongenoten - Eindhoven
  46. Krezip ParkCity Live - Heerlen
  47. Robert Cray Band ParkCity Live - Heerlen
  48. Alice Phoebe Lou Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  49. Blck Mamba Het HEM - Zaandam
  50. Future Husband Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  51. The Vices Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  52. Krezip Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  53. Yung Dada Lofi - Amsterdam
  54. Billy Nomates Valkhof Festival - Nijmegen
  55. The Visual Popmonument - Middelburg
  56. Pitou Popmonument - Middelburg
  57. Kensington Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  58. MEROL Popmonument - Middelburg
  59. Waltzburg Vierdaagsefeesten Nijmegen - Nijmegen
  60. De Witte Kunst Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  61. Anna-Rose Clayton Popmonument - Middelburg
  62. Just Mustard Valkhof Festival - Nijmegen
  63. Personal Trainer Young Art Festival - Beverwijk
  64. Russian Village Boys Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  65. Fab x Paans Beachparty Reuver - Reuver
  66. Snapped Ankles Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  67. Absynthe Minded Popmonument Veere - Veere
  68. Dreadzone Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  69. Personal Trainer Welcome To The Village Festival - Leeuwarden
  70. WIES Boomtown Festival Gent - Gent
  71. Sophie Straat Young Art Festival - Beverwijk
  72. Danny Vera Zwarte Cross - Lichtenvoorde
  73. Dreadzone Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  74. The Wailers TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  75. Hatari Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  76. The Wailers Patronaat - Main Hall - Haarlem
  77. Rufus Wainwright Amsterdamse Bos - Amstelveen
  78. Silver Lake Amsterdamse Bos - Amstelveen
  79. Robert Jon & The Wreck Bospop - Weert
  80. Kensington Bospop - Weert
  81. Sophie Straat Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  82. Amartey Wereldfestival Diemen - Diemen
  83. Sigourney K LoudLive - Breda
  84. Joe Buck Zomer op het Plein - Alkmaar
  85. Cory Henry Amsterdamse Bos - Amstelveen
  86. Pieter de Graaf Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  87. Jonna Fraser Club Heaven - Albufeira
  88. Robert Cray Band Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  89. Personal Trainer Grondslag Festival - Hoorn
  90. Godford Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  91. Don Melody Club Loungefest - Noorderwijkerhout
  92. WIES Deventer Stadsfestival - Deventer
  93. Danny Vera Breda Live - Breda
  94. Nana Adjoa Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  95. Personal Trainer Festival Hongerige Wolf - Hongerige Wolf
  96. Amartey Vunzige Deuntjes Festival - Amsterdam
  97. The Vices Werfpop - Leiden
  98. Sven Hammond Westerpop - Delft
  99. Sigourney K Secret Forest Festival - Stadskanaal
  100. Silvana Estrada Tolhuistuin - Amsterdam
  101. Sophie Straat Westerpop - Delft
  102. Robert Cray Band TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  103. Sigourney K DNK - Kleine Zaal - Assen
  104. The Visual De Nachtbus Rotterdam - Rotterdam
  105. Don Melody Club Wildeburg Festival - Noordoostpolder
  106. The Vices Westerpop - Delft
  107. Waltzburg Badpop - Waarland
  108. Krezip Breda Live - Breda
  109. WIES Badpop - Waarland
  110. Personal Trainer Merleyn - Nijmegen
  111. Man man man, de podcast Chassé Theater - Middenzaal - Breda
  112. WIES Gouda Open Air - Gouda
  113. Danny Vera Casa Blanca - Hemiksem
  114. Silver Lake FestiValderAa - Schipborg
  115. The Vices Metropolis Festival - Rotterdam
  116. Anna-Rose Clayton Loeren Bij De Boeren - 't Goy, Houten
  117. Sophie Straat FestiValderAa - Schipborg
  118. The Indien Loeren Bij De Boeren - 't Goy, Houten
  119. The Visual Sunday Sounds - Amsterdam
  120. Joe Buck FestiValderAa - Schipborg
  121. Nagasaki Swim Metropolis Festival - Rotterdam
  122. Fab x Paans Wish Outdoor - Beek en Donk
  123. Fab x Paans Ploegendienst Winterfestival - Breda
  124. Sven Hammond Muze Misse - Oss
  125. The Visual Water Muze Festival - Zwartsluis
  126. Blck Mamba Woo Hah! Festival - Hilvarenbeek
  127. Yade Lauren Woo Hah! Festival - Hilvarenbeek
  128. Personal Trainer Hoogtevrees - Deventer
  129. Pitou Rock Werchter - Werchter
  130. Ferdous Tweetakt Festival - Utrecht
  131. Robert Jon & The Wreck Dijkpop - Andijk
  132. The Indien FestiValderAa - Schipborg
  133. Snapped Ankles Hoogtevrees - Deventer
  134. MEROL FestiValderAa - Schipborg
  135. Keep Dancing Inc Hoogtevrees - Deventer
  136. Fab x Paans Woo Hah! Festival - Hilvarenbeek
  137. Danny Vera Muze Misse - Oss
  138. WIES Dijkpop - Andijk
  139. Sigourney K Vogelvrij Festival - Amstelhoek
  140. Jonna Fraser Vogelvrij Festival - Amstelhoek
  141. Midnight Oil TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  142. Russian Village Boys Wish Outdoor - Beek en Donk
  143. Personal Trainer SomPop - Texel
  144. WIES SomPop - Texel
  145. The Ones That Got Away De Helling - Utrecht
  146. Amartey Keti Koti Festival - Amsterdam
  147. Krezip Concert at SEA - Scharendijke
  148. Joe Buck Concert at SEA - Scharendijke
  149. Sieneaux Woo Hah! Festival - Hilvarenbeek
  150. Lime Cordiale MadNes - Ameland
  151. The Vices MadNes - Ameland
  152. Jonna Fraser AIR Amsterdam - Amsterdam
  153. WIES Concert at SEA - Scharendijke
  154. Kans Woo Hah! Festival - Hilvarenbeek

June 2022

  1. Kensington Concert at SEA - Scharendijke
  2. Lime Cordiale Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  3. Rob Bell Theater Amsterdam - Amsterdam
  4. Mitski TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  5. Lime Cordiale Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  6. Mitski TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  7. IAMNOTSHANE Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  8. Joël Domingos Theaters Tilburg - Schouwburg - Tilburg
  9. BirdPen Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  10. Jimmy Eat World Amsterdamse Bos - Amstelveen
  11. Black Pumas AFAS Live - Amsterdam
  12. Jonna Fraser Oh My Festival - Rotterdam
  13. The Ones That Got Away Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  14. Roxeanne Hazes Simmerdeis Festival - Drachten
  15. Sigourney K Indian Summer Festival - Langedijk
  16. Waltzburg Lulboompop - Megen
  17. Danny Vera Muziek op Rhoon - Rhoon
  18. Sigourney K Oh My Festival - Rotterdam
  19. Snapped Ankles Kliko Fest - Haarlem
  20. Krezip Indian Summer Festival - Langedijk
  21. Jonna Fraser IKON - Antwerpen
  22. Fab x Paans Indian Summer Festival - Langedijk
  23. Fab x Paans Mill At The Park - Mill
  24. Sigourney K De Loods Ridderkerk - Ridderkerk
  25. Jonna Fraser Indian Summer Festival - Langedijk
  26. Kensington Indian Summer Festival - Langedijk
  27. The Vices Simmerdeis Festival - Drachten
  28. Metejoor Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  29. Sigourney K Gosepa - Huizen
  30. School is Cool GOESTING - Dordrecht
  31. TLC TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  32. Blues Pills Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  33. Man man man, de podcast Leidse Schouwburg - Leiden
  34. Justin Jesso Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  35. De Dijk Amsterdamse Bos - Amstelveen
  36. Krezip Stadspark Live - Groningen
  37. André Kuipers DeLaMar Theater - Kleine Zaal - Amsterdam
  38. Kensington Spoorpark Live - Tilburg
  39. De Dijk Amsterdamse Bos - Amstelveen
  40. Sophie Straat Concertgebouw - Amsterdam
  41. The Vices Ally Arts & Architecture Festival - Almere
  42. Kensington Central Park - Utrecht
  43. André Kuipers DeLaMar Theater - Kleine Zaal - Amsterdam
  44. Stones Sessions Theater De Maagd - Bergen op Zoom
  45. Maaike Ouboter Eindeloos Eiland Festival - Kortgene
  46. Duncan Laurence Wantijpop - Dordrecht
  47. Lena Hessels Space Is The Place - Amsterdam
  48. Waltzburg Wantijpop - Dordrecht
  49. Personal Trainer SoccerRocker - Amsterdam
  50. Ruben Annink Spoorpark Live - Tilburg
  51. Khruangbin 013 - Tilburg
  52. Lucas Hamming Spoorpark Live - Tilburg
  53. Duncan Laurence Rotterdam Pride - Rotterdam
  54. De Witte Kunst Terschellings Oerol - Midsland
  55. The Vices Terschellings Oerol - Midsland
  56. The Ones That Got Away Duycker - Hoofddorp
  57. Krezip Spoorpark Live - Tilburg
  58. Sigourney K Grenswerk - Venlo
  59. Danny Vera Spoorpark Live - Tilburg
  60. Sophie Straat SoccerRocker - Amsterdam
  61. The Bottom Line dB's - Utrecht
  62. Two Steps From Hell AFAS Live - Amsterdam
  63. Danny Vera Pinkpop - Landgraaf
  64. Pitou Terschellings Oerol - Midsland
  65. WIES Pinkpop - Landgraaf
  66. The Ones That Got Away Full Color Festival - Kampen
  67. Sophie Straat HALF Festival - Hoofddorp
  68. Pitou Mezz - Kleine Zaal - Breda
  69. Man man man, de podcast Theater Orpheus - Middenzaal - Apeldoorn
  70. Two Steps From Hell AFAS Live - Amsterdam
  71. Nagasaki Swim Terschellings Oerol - Midsland
  72. Pitou Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  73. The Felice Brothers TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  74. Sophie Straat Terschellings Oerol - Midsland
  75. WIES Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  76. Lena Hessels Stichting WORM - Rotterdam
  77. Morgan Wade Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  78. Don Melody Club Terschellings Oerol - Midsland
  79. Silver Lake Parkpop - Den Haag
  80. De Dijk Amsterdamse Bos - Amstelveen
  81. Tom Rosenthal Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  82. Giant Rooks Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  83. Sef Best Kept Secret Festival - Hilvarenbeek
  84. De Dijk Amsterdamse Bos - Amstelveen
  85. Sophie Straat Best Kept Secret Festival - Hilvarenbeek
  86. Giant Rooks Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  87. The Ones That Got Away De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  88. The Visual Festival Manana Manana - Laren
  89. MEROL Terschellings Oerol - Midsland
  90. WIES Op De Tôffel - Vierlingsbeek
  91. Meis Festival Manana Manana - Laren
  92. I Am Oak De Vegafabriek - Nijeveen
  93. Nada Surf SPOT Groningen - Groningen
  94. Cero Ismael KAF - Almere
  95. Joya Mooi Boothstock Festival - Rotterdam
  96. OM TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  97. WIES Best Kept Secret Festival - Hilvarenbeek
  98. Stones Sessions ECI Cultuurfabriek - Theaterzaal - Roermond
  99. Danny Vera Holland International Blues Festival - Grolloo
  100. Metejoor Rotown - Rotterdam
  101. Giant Rooks Muziekgieterij - Maastricht
  102. Ryan McMullan Paradiso - Amsterdam
  103. Cero Ismael Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  104. Larkin Poe Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  105. Heartless Bastards Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  106. The KVB Rotown - Rotterdam
  107. Ryan McMullan De Oosterpoort - Groningen
  108. William Prince TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  109. Larkin Poe De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  110. REMY Yes in my Backyard - Alkmaar
  111. The Gardener and the Tree Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  112. Ian Siegal Ribs & Blues - Raalte
  113. North Mississippi Allstars Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  114. Anneke van Giersbergen Amsterdamse Bos - Amstelveen
  115. Ian Siegal De Bosuil - Weert
  116. Danny Vera Blues Peer - Peer
  117. Sigourney K 7th Sunday Festival - Erp
  118. Pip Blom Gaellus Open Air - Tienray
  119. North Mississippi Allstars Ribs & Blues - Raalte
  120. The Ones That Got Away 013 - NEXT - Tilburg
  121. De Rooie Jager Pareldagen Vasse - Vasse
  122. The Visual Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  123. Nada Surf Vestrock - Hulst
  124. The Indien Kaderock - Den Haag
  125. Ian Siegal Podium De Flux - Zaanstad
  126. Lucas Hamming Kaderock - Den Haag
  127. Jonna Fraser Behind The Wall Festival - Wijk bij Duurstede
  128. Sigourney K Amsterdam Open Air - Amsterdam
  129. Jonna Fraser Paradijs van het Zuiden - 's-Hertogenbosch
  130. Danny Vera Ribs & Blues - Raalte
  131. Rats on Rafts Neushoorn Kleine Zaal - Leeuwarden
  132. Rats on Rafts Burgerweeshuis - Deventer
  133. Danny Vera International Dutch Distillers Festival - Schiedam
  134. MEROL De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  135. Kensington Zomerspektakel aan het Meer - Alphen aan den Rijn
  136. Anna-Rose Clayton De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  137. WIES Yes in my Backyard - Alkmaar
  138. The Vices Merleyn - Nijmegen
  139. Nada Surf TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  140. Kensington Domtoren - Utrecht
  141. Rats on Rafts Patronaat - Small Room - Haarlem
  142. Kans Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam

May 2022

  1. Silver Lake De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  2. Jelani Blackman Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  3. Rumours Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  4. TR/ST TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  5. Rumours De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  6. Roxeanne Hazes Klomppop - Ovezande
  7. WIES Klomppop - Ovezande
  8. De Witte Kunst Skatecafe Amsterdam - Amsterdam
  9. Rats on Rafts Sniester - Den Haag
  10. Kensington Muziekweekend Pesse - Pesse
  11. Man man man, de podcast Theater De Spiegel - Zwolle
  12. BENEE Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  13. Jonna Fraser La Musica Festival - Lopikerkapel
  14. Indian Askin BAM! Festival - Hengelo
  15. Anna-Rose Clayton Woodlands Festival - Bergen
  16. The Vices Klomppop - Ovezande
  17. Rumours Oerrock - Ureterp
  18. Imperial Wax Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  19. The Vices Fries Straatfestival - Leeuwarden
  20. Hippe Gasten Maaiveld Festival - Apeldoorn
  21. The Visual Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  22. The Vices Dauwpop - Hellendoorn
  23. Hippe Gasten Oerrock - Ureterp
  24. Sports Team Sniester - Den Haag
  25. MEROL 013 - NEXT - Tilburg
  26. Anna-Rose Clayton 013 - NEXT - Tilburg
  27. Rumours Metropool, Locatie Enschede - Enschede
  28. Petersburg Slachthuis Haarlem - Haarlem
  29. SHHT Klomppop - Ovezande
  30. Man man man, de podcast Rijswijkse Schouwburg - Grote Zaal - Rijswijk
  31. André Kuipers Schouwburg Amstelveen - Grote Zaal - Amstelveen
  32. Rats on Rafts De Spot - Middelburg
  33. MEROL Oerrock - Ureterp
  34. Joe Buck Oerrock - Ureterp
  35. Dax Hovius Graauwrock - Graauw
  36. Sports Team Dauwpop - Hellendoorn
  37. Indian Askin Oerrock - Ureterp
  38. Kensington Oerrock - Ureterp
  39. Pip Blom Dauwpop - Hellendoorn
  40. WIES Dauwpop - Hellendoorn
  41. Sven Figee Theater de Omval - Diemen
  42. Sigourney K Heaven Open Air - Heerenveen
  43. Kensington Dauwpop - Hellendoorn
  44. Man man man, de podcast TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  45. Peach Pit Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  46. Rumours TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  47. Action Bronson Paradiso - Amsterdam
  48. Peach Pit Melkweg - MAX - Amsterdam
  49. Scooter Ziggo Dome - Amsterdam
  50. Nagasaki Swim Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  51. Gracie Abrams Het Zonnehuis - Amsterdam
  52. The Ones That Got Away Neushoorn Kleine Zaal - Leeuwarden
  53. André Kuipers DE KOM - Grote Zaal - Nieuwegein
  54. Someone Terug naar het Begin - Loppersum
  55. Fab x Paans Lakedance - Best
  56. Nixer London Calling - Amsterdam
  57. The Backseat Lovers Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  58. Rowwen Hèze Amsterdamse Bos - Amstelveen
  59. Pitou Terug naar het Begin - Loppersum
  60. Sigourney K Beach Festival Zeewolde - Zeewolde
  61. Silver Lake Bibelot - Dordrecht
  62. The Ones That Got Away Metropool Enschede - kleine zaal - Enschede
  63. School is Cool Ik Zie U Graag - Breda
  64. Sophie Straat Singer Songwriter Festival - Ede
  65. The Clockworks London Calling - Amsterdam
  66. STUFF. Bird - Rotterdam
  67. Lime Garden London Calling - Amsterdam
  68. Personal Trainer Doornroosje - Rode Zaal -
  69. The Backseat Lovers De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  70. Black Box Revelation Ik Zie U Graag - Breda
  71. illuminati hotties V11 - Rotterdam
  72. Lucas Hamming Vera - Groningen
  73. Michelle London Calling - Amsterdam
  74. Rats on Rafts Cul de Sac - Tilburg
  75. Anna-Rose Clayton Maassilo - Rotterdam
  76. Pinegrove Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  77. MEROL Maassilo - Rotterdam
  78. Diederik Jekel Theater het Kruispunt - Barendrecht
  79. Pip Blom TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  80. Porches Bitterzoet - Amsterdam
  81. Bloc Party TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  82. Wild Rivers Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  83. André Kuipers Kunstlinie Almere Flevoland - Grote Zaal - Almere
  84. Krezip Live on the Beach - Scheveningen
  85. Keb' Mo' Lantaren-Venster - Rotterdam
  86. Ruben Annink Rotterdam Ahoy - Rotterdam
  87. Maaike Ouboter Thesinge - Thesinge
  88. Danny Vera Live on the Beach - Scheveningen
  89. The Visual Muziekgieterij - Maastricht
  90. Ruben Annink Rotterdam Ahoy - Rotterdam
  91. MEROL Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  92. Kensington Live on the Beach - Scheveningen
  93. Anna-Rose Clayton Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  94. Maaike Ouboter Onderdendam - Onderdendam
  95. Lucas Hamming Rotown - Rotterdam
  96. The Indien Live on the Beach - Scheveningen
  97. The Visual Maassilo - Rotterdam
  98. Nagasaki Swim Eureka - Zwolle
  99. Lewis OfMan Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  100. Call It Off Dynamo - Main Hall - Eindhoven
  101. MEROL TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  102. Anna-Rose Clayton TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  103. Maaike Ouboter Visvliet - Visvliet
  104. Ruben Annink Rotterdam Ahoy - Rotterdam
  105. The Visual Eureka - Zwolle
  106. Kate Nash Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  107. Spector Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  108. Lucas Hamming Bitterzoet - Amsterdam
  109. Tiny Moving Parts De Helling - Utrecht
  110. Tom Gregory Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  111. Ruben Annink Rotterdam Ahoy - Rotterdam
  112. MEROL Het Depot - Leuven
  113. Peter Doherty Het Zonnehuis - Amsterdam
  114. Ian Siegal De Gouden Leeuw - Dongen
  115. Nana Adjoa afzender Into The Great Wide Open - Amsterdam
  116. Big2 Gashouder - Amsterdam
  117. The James Hunter Six Bird - Rotterdam
  118. Maxi Jazz (Faithless) Melkweg - MAX - Amsterdam
  119. Jeremie Albino Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  120. Big2 Gashouder - Amsterdam
  121. Robert Jon & The Wreck Moulin Blues Festival - Ospel
  122. Pitou Cactus Muziekcentrum VZW - 8200 Brugge
  123. Maxi Jazz (Faithless) Complex Maastricht - Maastricht
  124. Jeremie Albino Moulin Blues Festival - Ospel
  125. The Ones That Got Away Poppodium Volt - Grote Zaal - Sittard
  126. Sophie Straat Druk In Leuven Festival - Leuven
  127. Big2 Gashouder - Amsterdam
  128. MEROL Bibelot Grote Zaal - Dordrecht
  129. Syml Het Zonnehuis - Amsterdam
  130. The James Hunter Six Moulin Blues Festival - Ospel
  131. Anna-Rose Clayton Bibelot Grote Zaal - Dordrecht
  132. Sigourney K Bevrijdingsfestival Groningen - Groningen
  133. Don Melody Club Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle
  134. Rebecca Black Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  135. WIES Bevrijdingsfestival Utrecht - Utrecht
  136. Waltzburg Bevrijdingsfestival Utrecht - Utrecht
  137. Anna-Rose Clayton Bevrijdingsfestival Den Haag - Den Haag
  138. The Vices Bevrijdingsfestival Groningen - Groningen
  139. Sophie Straat Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle
  140. WIES Bevrijdingsfestival Overijssel - Zwolle
  141. The Bluebirds Het Grote Vrijheid Festival -
  142. Tim Dawn Bevrijdingsfestival Apeldoorn - Apeldoorn
  143. Syml Het Zonnehuis - Amsterdam
  144. Sven Hammond Bevrijdingsfestival Den Haag - Den Haag
  145. Roxeanne Hazes Bevrijdingsfestival Zeeland - Vlissingen
  146. Jonna Fraser Bevrijdingsfestival Enschede - Enschede
  147. Joe Buck Bevrijdingsfestival Zeeland - Vlissingen
  148. Mitski Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  149. Pitou Vooruit - Gent
  150. Sasami Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  151. The James Hunter Six Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  152. Pitou Vooruit - Gent
  153. The James Hunter Six Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  154. Diederik Jekel Theater de Omval - Diemen
  155. Steel Pulse De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  156. Rodrigo Amarante Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  157. Mildlife Merleyn - Nijmegen
  158. The James Hunter Six Hedon Grote Zaal - Zwolle
  159. Robert Jon & The Wreck Podium De Flux - Zaanstad

April 2022

  1. Diederik Jekel Flint - AFASzaal - Amersfoort
  2. Steel Pulse Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  3. Robert Jon & The Wreck Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  4. De Witte Kunst Slachthuis Haarlem - Haarlem
  5. Mildlife Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  6. The James Hunter Six Rhythm & Blues Night - Groningen
  7. Jonna Fraser Versuz - Hasselt
  8. MEROL Ancienne Belgique - Brussel
  9. Sigourney K Gashouder - Amsterdam
  10. Kid Francescoli Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  11. Lena Hessels Cinetol - Amsterdam
  12. Robert Jon & The Wreck De Helling - Utrecht
  13. Steel Pulse Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  14. Mildlife EKKO - Utrecht
  15. Dr. Juriaan Deventer Schouwburg - Grote Zaal - Deventer
  16. The Visual Hall Of Fame - Tilburg
  17. Nation of Language Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  18. Maxi Jazz (Faithless) De Maaspoort - Grote Zaal - Venlo
  19. Marike Jager Hedon Kleine zaal - Zwolle
  20. Nation of Language Tolhuistuin - Amsterdam
  21. Benedict Cork TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  22. Godford Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  23. Maxi Jazz (Faithless) De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  24. Sieneaux Oranjebitter - Rotterdam
  25. MEROL Oranjebitter - Rotterdam
  26. Fab x Paans KingSize Arnhem Festival - Arnhem
  27. Jonna Fraser Smèrrig Koningsnacht Festival - 's-Hertogenbosch
  28. Jonna Fraser KingSize Arnhem Festival - Arnhem
  29. Waltzburg Koningsdag de Schuit - Katwijk
  30. Sigourney K 538 Koningsdag - Breda
  31. Jonna Fraser Kingdance - Zwolle
  32. Sigourney K KingSize Arnhem Festival - Arnhem
  33. Fab x Paans Royal Dutch - Eindhoven
  34. Mahmood Melkweg - MAX - Amsterdam
  35. Personal Trainer Life I Live Festival - Den Haag
  36. MEROL Koningsdag Gouda - Gouda
  37. Pitou Concertgebouw - Amsterdam
  38. Sigourney K Koningsdag Gouda - Gouda
  39. Sophie Straat TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  40. Zola Blood Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  41. Joe Buck Koningsnacht Groningen - Groningen
  42. Dr. Juriaan Markant Theater - Grote Zaal - Uden
  43. Cero Ismael Bird - Rotterdam
  44. Silver Lake Doornroosje - Nijmegen
  45. Spacey Jane Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  46. Someone Rotown - Rotterdam
  47. Billy Nomates Motel Mozaique - Rotterdam
  48. Kwartet Niek Hilkmann Radar - Amsterdam
  49. Spacey Jane Motel Mozaique - Rotterdam
  50. Cero Ismael Motel Mozaique - Rotterdam
  51. Sinatra - Under His Skin Markant Theater - Grote Zaal - Uden
  52. Sigourney K The Villa Antwerp - Antwerpen
  53. Talk Show Motel Mozaique - Rotterdam
  54. Walt Disco Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  55. Pitou Het Depot - Leuven
  56. Don Melody Club Motel Mozaique - Rotterdam
  57. Danny Vera Theater aan het Vrijthof - Grote Zaal - Maastricht
  58. Lena Hessels Motel Mozaique - Rotterdam
  59. Sophie Straat Simplon - Main Hall - Groningen
  60. Silver Lake Annabel - Rotterdam
  61. Marike Jager Vera - Groningen
  62. Don Melody Club PAARD - Den Haag
  63. Low Island Motel Mozaique - Rotterdam
  64. MEROL Trix - Antwerpen
  65. Sophie Straat Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  66. Silver Lake Hedon Grote Zaal - Zwolle
  67. Novastar TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  68. Pitou MuziekODroom vzw - Hasselt
  69. MEROL Vooruit - Gent
  70. Kwartet Niek Hilkmann Snackbar - Rotterdam
  71. Snapped Ankles Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  72. Jonna Fraser Melkweg - MAX - Amsterdam
  73. Kensington Paaspop Schijndel - Schijndel
  74. Sophie Straat Paaspop Schijndel - Schijndel
  75. Big2 Paaspop Schijndel - Schijndel
  76. Kans Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  77. Julien Baker Vera - Groningen
  78. Sigourney K Carré - Willebroek
  79. MEROL Paaspop Schijndel - Schijndel
  80. The Vices Paaspop Schijndel - Schijndel
  81. Man man man, de podcast DeLaMar Theater - Kleine Zaal - Amsterdam
  82. Krezip Paaspop Schijndel - Schijndel
  83. Sinatra - Under His Skin Theater De Leest - Grote Zaal - Waalwijk
  84. Pater Moeskroen Agora Theater - Druten
  85. Cry Me A River Band Theaterhotel Almelo - Almelo
  86. Future Husband Europavox -
  87. Russian Village Boys Paaspop Schijndel - Schijndel
  88. Fab x Paans Paaspop Schijndel - Schijndel
  89. Julien Baker TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  90. MEROL Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  91. Guusje Patronaat - Main Hall - Haarlem
  92. The Hillbilly Moonshiners De Kampanje - Stadshal - Den Helder
  93. Man man man, de podcast DeLaMar Theater - Kleine Zaal - Amsterdam
  94. Anna-Rose Clayton Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  95. Blues Pills Paaspop Schijndel - Schijndel
  96. Sigourney K Paaspop Schijndel - Schijndel
  97. Pip Blom AFAS Live - Amsterdam
  98. Absynthe Minded Muziekgieterij - Maastricht
  99. Personal Trainer De Nijverheid - Utrecht
  100. Nagasaki Swim EKKO - Utrecht
  101. Guusje Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  102. Feng Suave Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  103. Danny Vera Theater De Spiegel - Zwolle
  104. Alice Phoebe Lou Melkweg - MAX - Amsterdam
  105. Khruangbin AFAS Live - Amsterdam
  106. Cate Le Bon Paradiso - Amsterdam
  107. The Blue Stones Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  108. Fischer-Z Neushoorn Leeuwarden - Leeuwarden
  109. André Kuipers Theaterhotel Almelo - Almelo
  110. Russian Village Boys Parow Fest - Utrecht
  111. Sophie Straat Trix - Antwerpen
  112. The Visual Luxor Live - Kleine Zaal - Arnhem
  113. Psychedelic Porn Crumpets Muziekgieterij - Maastricht
  114. Fischer-Z Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  115. The Cool Greenhouse Paradiso - Amsterdam
  116. Danny Vera Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam
  117. Ruben Annink Patronaat - Main Hall - Haarlem
  118. Russian Village Boys Parow Fest - Groningen
  119. Sigourney K Bij Lampe - Raalte
  120. Current Joys Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  121. Fischer-Z Cultuurpodium Boerderij - Zoetermeer
  122. The Cool Greenhouse Rotown - Rotterdam
  123. Diederik Jekel BREStheater - Brielle
  124. Danny Vera Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam
  125. Barbara Pravi TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  126. Pater Moeskroen Fulcotheater - IJsselstein
  127. Fischer-Z Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  128. The Cool Greenhouse Muziekgieterij - Maastricht
  129. Danny Vera Koninklijk Theater Carré - Amsterdam
  130. Cero Ismael Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  131. Fischer-Z Fluor - Amersfoort
  132. Barbara Pravi Patronaat - Haarlem
  133. Fontaines DC TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  134. The Cool Greenhouse Vera - Groningen
  135. Just Mustard TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  136. Just Mustard Muziekgieterij - Maastricht
  137. Barbara Pravi Lantaren-Venster - Rotterdam
  138. Fontaines DC Muziekgieterij - Maastricht
  139. Just Mustard Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  140. Fontaines DC Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  141. Danny Vera Muziekgebouw Eindhoven - Grote Zaal - Eindhoven
  142. Barbara Pravi Stadsschouwburg - Groningen
  143. Jack Botts Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  144. Anna-Rose Clayton Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  145. Porridge Radio EKKO - Utrecht
  146. Benjamin Melkweg - MAX - Amsterdam
  147. Sam Tompkins Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  148. Easy Life Melkweg - MAX - Amsterdam
  149. Danny Vera TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  150. Katy Kirby Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  151. The Visual Simplon - Small Hall - Groningen
  152. Malford Milligan & The Southern Aces Cultuurhuis De Klinker - Grote Zaal - Winschoten
  153. Barbara Pravi De Effenaar - Grote Zaal - Eindhoven
  154. Porridge Radio Vera - Groningen
  155. Man man man, de podcast Parktheater Eindhoven - Grote Zaal - Eindhoven
  156. Jack Botts Paardcafé - Den Haag
  157. REMY Nieuwe Veste - Breda
  158. The Visual GIGANT - Apeldoorn
  159. Big2 A’DAM Toren - Amsterdam
  160. Joe Buck Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  161. Young Guv Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  162. Barbara Pravi Concertgebouw De Vereeniging - Nijmegen

March 2022

  1. Malford Milligan & The Southern Aces De Tamboer - Middenzaal - Hoogeveen
  2. Sophie Straat De Helling - Utrecht
  3. Absynthe Minded De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  4. Porridge Radio Merleyn - Nijmegen
  5. Sinatra - Under His Skin HOFtheater - Raalte
  6. Lucy Dacus Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  7. Fenne Lilly Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  8. Danny Vera Muziekgebouw Eindhoven - Grote Zaal - Eindhoven
  9. Noah Gundersen TivoliVredenburg Hertz - Utrecht
  10. Porridge Radio Rotown - Rotterdam
  11. Hooverphonic TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  12. Metronomy TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  13. The Bluebirds Paradiso - Tuinzaal - Amsterdam
  14. Nilüfer Yanya Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  15. Barbara Pravi Melkweg - MAX - Amsterdam
  16. The Blue Stones Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  17. Hans Zimmer Ziggo Dome - Amsterdam
  18. Ruud Hermans Theater Onder de Molen - Vorden
  19. Diederik Jekel Leidse Schouwburg - Leiden
  20. André Kuipers TAQA Theater De Vest - Grote Zaal - Alkmaar
  21. Hans Zimmer Ziggo Dome - Amsterdam
  22. Man man man, de podcast Stadsschouwburg De Harmonie - Middenzaal - Leeuwarden
  23. Alfie Templeman Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  24. Stones Sessions De Kampanje - Grote Zaal - Den Helder
  25. Sven Figee Schouwburg het Park - Kleine Zaal - Hoorn
  26. Sophie Straat Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  27. Psychedelic Porn Crumpets Vera - Groningen
  28. The Hillbilly Moonshiners Stadstheater - Middenzaal - Zoetermeer
  29. Psychedelic Porn Crumpets Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  30. Stones Sessions De Hofnar - Valkenswaard
  31. Sinatra - Under His Skin Theater Heerlen - Grote Zaal - Heerlen
  32. The Hillbilly Moonshiners Theater de Stoep - Kleine Zaal - Spijkenisse
  33. Sven Figee Stadstheater De Bond - Oldenzaal
  34. Pater Moeskroen Theaters Tilburg - Concertzaal - Tilburg
  35. Future Husband Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  36. Sophie Straat Burgerweeshuis - Deventer
  37. Cry Me A River Band Cultureel Centrum Cascade - Hendrik-Ido-Ambacht
  38. Oi Va Voi Nieuwe Nor, Kleine Zaal - Heerlen
  39. Cry Me A River Band Schouwburg Hengelo - Grote Zaal - Hengelo
  40. Stones Sessions HOFtheater - Raalte
  41. Malford Milligan & The Southern Aces Schouwburg het Park - Kleine Zaal - Hoorn
  42. Sven Figee De Maaspoort - Kleine Zaal - Venlo
  43. Man man man, de podcast Stadsschouwburg Utrecht - Grote Zaal - Utrecht
  44. Sinatra - Under His Skin Leidse Schouwburg - Leiden
  45. Pater Moeskroen Stadstheater - Grote Zaal - Zoetermeer
  46. Oi Va Voi De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  47. Danny Vera De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  48. Absynthe Minded De Helling - Utrecht
  49. Joe Buck Mezz - Breda
  50. Still Woozy Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  51. Absynthe Minded Bitterzoet - Amsterdam
  52. Joe Buck TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  53. Man man man, de podcast Theaters Tilburg - Schouwburg - Tilburg
  54. Danny Vera Stadsschouwburg De Harmonie - Grote Zaal - Leeuwarden
  55. Sven Figee Theater de Schalm - Kleine Zaal - Veldhoven
  56. André Kuipers Theater De Maagd - Bergen op Zoom
  57. Malford Milligan & The Southern Aces Southern Bluesnight Heerlen - Heerlen
  58. The Hillbilly Moonshiners Theater De Meenthe - Kleine Zaal - Steenwijk
  59. Sigourney K Club Ter Stege - Oldenzaal
  60. Sigourney K de Kroon - Markelo
  61. Caribou Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  62. Dinand Woesthoff Gashouder - Amsterdam
  63. André Kuipers Schouwburg Cuijk - Grote Zaal - Cuijk
  64. Sven Figee Theaters Tilburg - Studiozaal - Tilburg
  65. Sophie Straat Het Stroomhuis - Eindhoven
  66. Sieneaux Area 51 - Eindhoven
  67. Jonna Fraser Club RED - Leeuwarden
  68. Niels Geusebroek Philharmonie Haarlem - Kleine Zaal - Haarlem
  69. Diederik Jekel Het Speelhuis - Helmond
  70. Pater Moeskroen Theater De Stoep - Grote Zaal - Spijkenisse
  71. Malford Milligan & The Southern Aces GC De Wildeman - Herent
  72. Sven Figee Muziekgebouw Eindhoven - Kleine Zaal - Eindhoven
  73. Sophie Straat Nieuwe Nor, Kleine Zaal - Heerlen
  74. Danny Vera Schouwburg de Kring - Grote Zaal - Roosendaal
  75. Crumb Tolhuistuin - Amsterdam
  76. Personal Trainer Rotown - Rotterdam
  77. Caribou TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  78. Brian Dunne TivoliVredenburg Club Nine - Utrecht
  79. Stones Sessions Theater De Stoep - Grote Zaal - Spijkenisse
  80. Danny Vera Amphion Theater - Grote Zaal - Doetinchem
  81. Scooter Lotto Arena - Antwerpen
  82. Brian Dunne Paradiso - Tuinzaal - Amsterdam
  83. Joe Buck De Oosterpoort - Binnenzaal - Groningen
  84. Malford Milligan & The Southern Aces Markant Theater - Kleine Zaal - Uden
  85. André Kuipers De Kampanje - Grote Zaal - Den Helder
  86. Brian Dunne Metropool Enschede - kleine zaal - Enschede
  87. The Hillbilly Moonshiners Schouwburg Lochem - Lochem
  88. Fab x Paans Lucky Rijssen - Rijssen
  89. Malford Milligan & The Southern Aces ZINiN Nijverdal - Nijverdal
  90. Personal Trainer Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  91. Silver Lake Radar - Amsterdam
  92. Stones Sessions Cultura - Ede
  93. Anna-Rose Clayton Grasnapolsky - Scheemda
  94. Sieneaux Bird - Rotterdam
  95. Man man man, de podcast Theater Het Klokhuis - Antwerpen
  96. Brian Dunne Rotown - Rotterdam
  97. Sophie Straat Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  98. Joe Buck De Spot - Middelburg
  99. Danny Vera Theater Orpheus - Grote Zaal - Apeldoorn
  100. Sven Figee Theater Heerlen - Kleine Zaal - Heerlen
  101. Malford Milligan & The Southern Aces Theater de Schalm - Grote Zaal - Veldhoven
  102. Brian Dunne Het Rozenknopje - Eindhoven
  103. Sports Team TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  104. Sven Figee HOFtheater - Raalte
  105. Pater Moeskroen Theater Figi - Zeist
  106. Sef Lantaren-Venster - Rotterdam
  107. Stones Sessions Isala Theater - Grote Zaal - Capelle aan den IJssel
  108. Brian Dunne Evangelisch-Lutherse Kerk - Groningen
  109. Brian Dunne Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  110. Steve Hackett TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  111. Stones Sessions Stadstheater - Grote Zaal - Zoetermeer
  112. Giant Rooks Muziekgieterij Kleine Zaal - Maastricht
  113. Danny Vera Schouwburg Middelburg - Middelburg
  114. Malford Milligan & The Southern Aces Griffioen Cultureelcentrum VU - Grote Zaal - Amsterdam
  115. Steve Hackett TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  116. Pip Blom Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  117. Giant Rooks Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  118. André Kuipers Schouwburg het Park - Grote Zaal - Hoorn
  119. Sven Figee Schouwburg Cuijk - Kleine Zaal - Cuijk
  120. The Vices Hedon Kleine zaal - Zwolle
  121. The Hillbilly Moonshiners Energiehuis - Machine 3 - Dordrecht
  122. Jonna Fraser Club Lima - Antwerpen
  123. Sophie Straat Trix - Antwerpen
  124. Pip Blom Muziekgieterij Kleine Zaal - Maastricht
  125. Malford Milligan & The Southern Aces DNK - Kleine Zaal - Assen
  126. Sven Figee Markant Theater - Kleine Zaal - Uden
  127. Pip Blom Rotown - Rotterdam
  128. Sophie Straat Simplon - Main Hall - Groningen
  129. Diederik Jekel Het Postkantoor - Bovenkarspel
  130. Vetusta Morla Q-Factory - Grote Zaal - Amsterdam
  131. Sophie Straat Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  132. The Vices Patronaat - Small Room - Haarlem

February 2022

  1. Joe Buck Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  2. The Vices Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  3. Joe Buck Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  4. Sef Tivoli Grote Zaal - Utrecht
  5. Jonna Fraser Club BLU Rotterdam - Rotterdam
  6. Pip Blom Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  7. Man man man, de podcast ATLAS Theater - Kleine Zaal - Emmen
  8. The Vices Rotown - Rotterdam
  9. The Hillbilly Moonshiners Junushoff - Wageningen
  10. Sven Figee De Goudse Schouwburg - Kleine Zaal - Gouda
  11. Sef Stadsschouwburg Nijmegen - Nijmegen
  12. Stones Sessions WestlandTheater De Naald - Grote Zaal - Naaldwijk
  13. Pip Blom De Helling - Utrecht
  14. Big2 Gashouder - Amsterdam
  15. Big2 Gashouder - Amsterdam
  16. The Vices EKKO - Utrecht
  17. Big2 Gashouder - Amsterdam
  18. Jan Verstraeten Theater Walhalla - Kantine - Rotterdam
  19. Eva Serena Science & Cocktails -
  20. Pip Blom Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  21. Sven Figee Theater Orpheus - Kleine Zaal - Apeldoorn
  22. Man man man, de podcast Nieuwe Luxor Theater - Rotterdam
  23. Blue Planet II Ziggo Dome - Amsterdam
  24. Rats on Rafts Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  25. De Witte Kunst Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  26. Man man man, de podcast Theater Kerkrade - Kerkrade
  27. Stones Sessions Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Grote Zaal - Vlaardingen
  28. BBC Seven Worlds One Planet Rotterdam Ahoy - Rotterdam
  29. Sven Figee TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  30. The Hillbilly Moonshiners Schouwburg Odeon - Dommerholtzaal - Zwolle
  31. Pip Blom Vera - Groningen
  32. Bruce & Wij Schouwburg Amstelveen - Grote Zaal - Amstelveen
  33. Sven Figee Rietveld Theater - Delft
  34. Jan Verstraeten Muziekpodium Paradox - Tilburg
  35. Rats on Rafts Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  36. Field Medic Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  37. Diederik Jekel Theater De Leest - Grote Zaal - Waalwijk
  38. Diederik Jekel Theater De Willem - Papendrecht
  39. Sieneaux 013 - Tilburg
  40. The Hillbilly Moonshiners Theater de Schalm - Grote Zaal - Veldhoven
  41. Don Melody Club TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  42. Sophie Straat Gebouw-T - Bergen op Zoom
  43. Niels Geusebroek Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  44. Jonna Fraser Club Lima - Antwerpen
  45. Cry Me A River Band Isala Theater - Grote Zaal - Capelle aan den IJssel
  46. The KVB Rotown - Rotterdam
  47. Diederik Jekel Griffioen Cultureelcentrum VU - Grote Zaal - Amsterdam
  48. Lucas Hamming Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  49. Blossoms Melkweg - MAX - Amsterdam
  50. Lewis OfMan Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  51. Man man man, de podcast Parktheater Eindhoven - Grote Zaal - Eindhoven
  52. Stones Sessions Theater het Kruispunt - Barendrecht
  53. Pip Blom Gebouw-T - Bergen op Zoom
  54. Sophie Straat Podium Victorie - Alkmaar
  55. Diederik Jekel Stadsschouwburg De Harmonie - Middenzaal - Leeuwarden
  56. The Hillbilly Moonshiners Deventer Schouwburg - Grote Zaal - Deventer
  57. Bruce & Wij Theater de Schalm - Grote Zaal - Veldhoven
  58. Hans Goedkoop Theater de Veste - Delft

January 2022

  1. Fab x Paans Ploegendienst Winterfestival - Breda
  2. Rats on Rafts Burgerweeshuis - Deventer
  3. Reindier Zaal 3 - Den Haag
  4. Kans Melkweg - Oude Zaal - Amsterdam
  5. Sophie Straat Het Podium - Hoogeveen
  6. Sophie Straat Noorderslag - Groningen
  7. Don Melody Club Noorderslag - Groningen
  8. MEROL Noorderslag - Groningen
  9. WIES Noorderslag - Groningen
  10. Future Husband Noorderslag - Groningen
  11. Cero Ismael Noorderslag - Groningen
  12. The Vices Eurosonic - Groningen
  13. Diederik Jekel Theater het Kruispunt - Barendrecht
  14. Feng Suave Eurosonic Noorderslag - Groningen
  15. Pitou Eurosonic - Groningen
  16. TUYS Eurosonic - Groningen
  17. The Vices Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  18. Man man man, de podcast Chassé Theater - Middenzaal - Breda
  19. Diederik Jekel De Kampanje - Grote Zaal - Den Helder
  20. Fischer-Z Neushoorn Leeuwarden - Leeuwarden
  21. Sven Hammond Muziekpodium Paradox - Tilburg

December 2021

  1. Someone Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  2. The Vices Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  3. The Ones That Got Away Poppodium Volt - Grote Zaal - Sittard
  4. The Vices Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  5. Brihang EKKO - Utrecht
  6. The Vices Patronaat - Small Room - Haarlem
  7. Fab x Paans HBO Introfestival - Breda
  8. Rats on Rafts Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  9. Sinatra - Under His Skin Het Speelhuis - Helmond
  10. Sinatra - Under His Skin Flint - Theaterzaal - Amersfoort
  11. The Ones That Got Away 013 - NEXT - Tilburg
  12. Nagasaki Swim Perfect Indie Disco - Utrecht
  13. The Vices Merleyn - Nijmegen
  14. Sophie Straat Hall Of Fame - Tilburg
  15. Sinatra - Under His Skin Zaantheater - Grote Zaal - Zaandam
  16. Cry Me A River Band Theater Orpheus - Middenzaal - Apeldoorn
  17. Jonna Fraser Villa Thalia - Rotterdam
  18. The Vices Hedon Kleine zaal - Zwolle
  19. Diederik Jekel Theater De Stoep - Grote Zaal - Spijkenisse
  20. Brihang Bibelot - Powerstage - Dordrecht
  21. Sinatra - Under His Skin Theater De Leest - Grote Zaal - Waalwijk
  22. Someone Merleyn - Nijmegen
  23. Pieter de Graaf Technische Universiteit Eindhoven - Eindhoven
  24. The Vices EKKO - Utrecht
  25. Jonna Fraser Club Lima - Antwerpen
  26. Sven Hammond Patronaat - Main Hall - Haarlem
  27. Russian Village Boys Parow Fest - Utrecht
  28. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  29. Joël Domingos De Helling - Utrecht
  30. The Vices Rotown - Rotterdam
  31. Laura Jansen De Goudse Schouwburg - Kleine Zaal - Gouda
  32. Diederik Jekel De Tamboer - Middenzaal - Hoogeveen
  33. Russian Village Boys Parow Fest - Groningen
  34. Joe Buck Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  35. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  36. Laura Jansen Up Close and Personal - Eindhoven
  37. Diederik Jekel Flint - AFASzaal - Amersfoort
  38. Joël Domingos 013 - Tilburg
  39. The Vices De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  40. Kensington Ziggo Dome - Amsterdam
  41. Laura Jansen Schouwburg het Park - Kleine Zaal - Hoorn
  42. Sinatra - Under His Skin Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Grote Zaal - Vlaardingen
  43. Joe Buck Mezz - Breda

November 2021

  1. Joe Buck Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  2. Someone Rotown - Rotterdam
  3. Fischer-Z Cultuurpodium Boerderij - Zoetermeer
  4. Jeangu Macrooy Praga Centrum - Warszawa
  5. Laura Jansen Chassé Theater - Kleine Zaal - Breda
  6. Fischer-Z Neushoorn Leeuwarden - Leeuwarden
  7. Niels Geusebroek Schouwburg Kunstmin - Kleine Zaal - Dordrecht
  8. Ian Siegal Cultuurpodium Groene Engel - Oss
  9. Joe Buck De Spot - Middelburg
  10. Sinatra - Under His Skin Amphion Theater - Grote Zaal - Doetinchem
  11. Fischer-Z Fluor - Amersfoort
  12. Sinatra - Under His Skin Theater De Stoep - Grote Zaal - Spijkenisse
  13. Joe Buck De Oosterpoort - Binnenzaal - Groningen
  14. Laura Jansen De Kleine Willem - Enschede
  15. Joël Domingos Annabel - Rotterdam
  16. Lucas Hamming Patronaat - Small Room - Haarlem
  17. Sinatra - Under His Skin Stadsschouwburg De Harmonie - Middenzaal - Leeuwarden
  18. Laura Jansen De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  19. WIES Voor Al Wat Ik Bemin - Zwolle
  20. Meis Voor Al Wat Ik Bemin - Zwolle
  21. Lucas Hamming Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  22. Sophie Straat Voor Al Wat Ik Bemin - Zwolle
  23. Joe Buck TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  24. The Bluebirds Bitterzoet - Amsterdam
  25. Jonna Fraser IKON - Antwerpen
  26. Cero Ismael Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  27. Silver Lake Radar - Amsterdam
  28. Niels Geusebroek TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  29. Sinatra - Under His Skin Schouwburg Odeon - Hemminkzaal - Zwolle
  30. MEROL Alles is Nu - Haarlem
  31. WIES Alles is Nu - Haarlem
  32. Laura Jansen Theater aan het Vrijthof - Kleine Zaal - Maastricht
  33. Black Pumas AFAS Live - Amsterdam
  34. Joël Domingos De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  35. Niels Geusebroek Stadstheater - Middenzaal - Zoetermeer
  36. Lucas Hamming TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  37. I Am Oak De Spot - Middelburg
  38. School is Cool Ik Zie U Graag - Breda
  39. Danny Vera TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  40. Sinatra - Under His Skin Isala Theater - Grote Zaal - Capelle aan den IJssel
  41. Laura Jansen Philharmonie Haarlem - Kleine Zaal - Haarlem
  42. Duncan Laurence TivoliVredenburg Grote Zaal - Utrecht
  43. Lucas Hamming Hedon Kleine zaal - Zwolle
  44. Palace Winter Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  45. Niels Geusebroek Theater de Stoep - Kleine Zaal - Spijkenisse
  46. Joe Buck Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  47. Jonna Fraser Ziggo Dome - Amsterdam
  48. Don Melody Club Cinetol - Amsterdam
  49. Duncan Laurence 013 - Grote Zaal - Tilburg
  50. De Witte Kunst U? - Utrecht
  51. Nagasaki Swim U? - Utrecht
  52. Petersburg U? - Utrecht
  53. Hippe Gasten De Spot - Middelburg
  54. I Am Oak Vermaning - Zaandam
  55. Niels Geusebroek Schouwburg Amstelveen - Kleine Zaal - Amstelveen
  56. Laura Jansen Deventer Schouwburg - Kleine Zaal - Deventer
  57. WIES Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  58. Duncan Laurence Metropool - Grote Zaal - Hengelo
  59. Maaike Ouboter Rotown - Rotterdam
  60. Joël Domingos Gebr. de Nobel - Leiden
  61. Danny Vera Hedon Grote Zaal - Zwolle
  62. Diederik Jekel Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Grote Zaal - Vlaardingen
  63. Ruud Hermans Podium Kloosterhof - Hoogerheide
  64. Laura Jansen Stadstheater - Kleine Zaal - Zoetermeer
  65. Candy Dulfer Markant Theater - Grote Zaal - Uden
  66. Benedict Cork Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  67. Sinatra - Under His Skin Schouwburg Amstelveen - Grote Zaal - Amstelveen
  68. Joël Domingos PAARD - Den Haag
  69. Danny Vera Hedon Grote Zaal - Zwolle
  70. WIES Rotown - Rotterdam
  71. Niels Geusebroek Het Speelhuis - Helmond
  72. Don Melody Club Le Guess Who? - Utrecht
  73. Gabriels Le Guess Who? - Utrecht
  74. Benedict Cork Rotown - Rotterdam
  75. Future Husband Radar - Amsterdam
  76. Eva Serena Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  77. Laura Jansen Schouwburg Odeon - Dommerholtzaal - Zwolle
  78. Novastar Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  79. Candy Dulfer De Tamboer - Grote Zaal - Hoogeveen
  80. Niels Geusebroek Concertgebouw De Vereeniging - Kleine Zaal - Nijmegen
  81. Candy Dulfer Brabanthallen Hal 8 - Grote Zaal - 's-Hertogenbosch
  82. Connan Mockasin TivoliVredenburg Hertz - Utrecht
  83. Man man man, de podcast TAQA Theater De Vest - Grote Zaal - Alkmaar
  84. Duncan Laurence De Oosterpoort - Grote Zaal - Groningen
  85. Don Melody Club Concerto - Amsterdam
  86. Man man man, de podcast Stadsschouwburg - Groningen
  87. I Am Oak Mezz - Breda
  88. Ilse DeLange TivoliVredenburg Ronda - Utrecht
  89. REMY Theater De Tuin - Leusden
  90. Laura Jansen Concertgebouw De Vereeniging - Kleine Zaal - Nijmegen
  91. Don Melody Club Filmtheater Kriterion - Amsterdam
  92. Joe Buck Vestrock - Hulst
  93. Niels Geusebroek Theater Heerlen - Kleine Zaal - Heerlen
  94. Russian Village Boys Simplon - Main Hall - Groningen
  95. Sinatra - Under His Skin Schouwburg Middelburg - Middelburg
  96. Maaike Ouboter Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  97. Jonna Fraser Club RED - Leeuwarden
  98. Nana Adjoa Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  99. Danny Vera Limburgzaal - Heerlen
  100. WIES Eureka - Zwolle
  101. Duncan Laurence Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  102. Eva Serena EKKO - Utrecht
  103. Candy Dulfer Kunstlinie Almere Flevoland - Grote Zaal - Almere
  104. School is Cool Vestrock - Hulst
  105. Tora EKKO - Utrecht
  106. Laura Jansen Theaters Tilburg - Studiozaal - Tilburg
  107. Maaike Ouboter Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  108. Danny Vera 013 - Tilburg
  109. WIES EKKO - Utrecht
  110. Kensington Lotto Arena - Antwerpen
  111. Diederik Jekel Theater Orpheus - Middenzaal - Apeldoorn
  112. Hans Goedkoop Parktheater Eindhoven - Kleine Zaal - Eindhoven
  113. Laura Jansen Theater Heerlen - Middenzaal - Heerlen
  114. Duncan Laurence De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  115. Tim Dawn Estrado - Harderwijk
  116. Sophie Straat Vestrock - Hulst
  117. Cassandra Jenkins Crossing Border - Den Haag
  118. Tora Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  119. Anna-Rose Clayton Trix - Antwerpen
  120. Russian Village Boys Melkweg - MAX - Amsterdam
  121. Diederik Jekel Schouwburg Amstelveen - Grote Zaal - Amstelveen
  122. The Vices Trix - Antwerpen
  123. Danny Vera 013 - Tilburg
  124. Niels Geusebroek DNK - Kleine Zaal - Assen
  125. Rats on Rafts Gebouw-T - Bergen op Zoom
  126. Eva Serena Rotown - Rotterdam
  127. Personal Trainer Trix - Antwerpen
  128. The Visual Burgerweeshuis Main Hall - Deventer
  129. Tora Rotown - Rotterdam
  130. Joël Domingos Doornroosje - Nijmegen
  131. Duncan Laurence Hedon Grote Zaal - Zwolle
  132. Sinatra - Under His Skin Schouwburg de Kring - Grote Zaal - Roosendaal
  133. Luidji Melkweg - Upstairs - Amsterdam
  134. Hans Goedkoop Theater aan het Vrijthof - Kleine Zaal - Maastricht
  135. The Bluebirds TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht

October 2021

  1. Maaike Ouboter Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  2. Tim Dawn A Walk About Music - Edam
  3. Duncan Laurence Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  4. Laura Jansen De Kleine Komedie - Amsterdam
  5. King King De Bosuil - Weert
  6. Talk Show London Calling - Amsterdam
  7. REMY LIFF (Leiden International Film Festival) -
  8. WIES Victorie, Kleine Zaal - Alkmaar
  9. Molly Payton London Calling - Amsterdam
  10. Nana Adjoa So What's Next? - Eindhoven
  11. King King Poppodium Iduna - Drachten
  12. Niels Geusebroek ECI Cultuurfabriek - Theaterzaal - Roermond
  13. WIES Metropool - Kleine Zaal - Hengelo
  14. REMY So What's Next? - Eindhoven
  15. Nambyar Bitterzoet - Amsterdam
  16. Hans Goedkoop De Fransche School - Culemborg
  17. Band with Benefits 013 - NEXT - Tilburg
  18. Diederik Jekel HOFtheater - Raalte
  19. Odd Morris London Calling - Amsterdam
  20. Tim Dawn Paard - Kleine Zaal - Den Haag
  21. Ruben Annink De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  22. Niels Geusebroek Agora Theater - Druten
  23. Laura Jansen Theater Walhalla - Kantine - Rotterdam
  24. King King P60 - Podium voor Pop Cultuur en Media - Amstelveen
  25. Maaike Ouboter TivoliVredenburg Pandora - Utrecht
  26. Joël Domingos Metropool, Locatie Enschede - Enschede
  27. Laura Jansen Kunstlinie Almere Flevoland - Kleine Zaal - Almere
  28. Sef Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  29. King King Mezz - Jupiler Zaal - Breda
  30. Ruben Annink Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  31. Roxeanne Hazes De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  32. Guusje De Effenaar - Kleine zaal - Eindhoven
  33. Duncan Laurence Lantaren-Venster - Rotterdam
  34. Sef Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  35. Ilse DeLange Paradiso - Grote Zaal - Amsterdam
  36. Sam Tompkins Paradiso - Kleine Zaal - Amsterdam
  37. Man man man, de podcast Wilminktheater - Enschede
  38. Rupsje Nooitgenoeg Schouwburg Amstelveen - Grote Zaal - Amstelveen
  39. Maaike Ouboter De Oosterpoort - Kleine Zaal - Groningen
  40. Niels Geusebroek Stadsgehoorzaal Vlaardingen - Kleine Zaal - Vlaardingen
  41. Ian Siegal De Vorstin - Hilversum
  42. Sef 50 jaar Effenaar Weekender - Eindhoven
  43. The Visual Theater Walhalla - Kantine - Rotterdam
  44. GUIDO Paradiso Noord, Tolhuistuin - Amsterdam Noord
  45. Hans Goedkoop Philharmonie Haarlem - Kleine Zaal - Haarlem
  46. MEROL 50 jaar Effenaar Weekender - Eindhoven
  47. Jonna Fraser WiSH Outdoor Presents: The Start of a new Adventure - Lieshout
  48. Niels Geusebroek De Kampanje - Kleine Zaal - Den Helder
  49. Danny Vera Muziekcentrum Enschede - Enschede
  50. Rats on Rafts Rotown - Rotterdam
  51. Ilse DeLange Doornroosje - Grote Zaal - Nijmegen
  52. Man man man, de podcast Theater De Lievekamp - Grote Zaal - Oss
  53. Diederik Jekel De Goudse Schouwburg - Grote Zaal - Gouda
  54. Ian Siegal Ramblin Roots - Utrecht
  55. STUFF. EKKO - Utrecht
  56. WIES Simplon - Main Hall - Groningen
  57. Maaike Ouboter Doornroosje - Paarse zaal - Nijmegen
  58. Ruben Annink Hedon Kleine zaal - Zwolle
  59. Roxeanne Hazes Patronaat - Haarlem
  60. Nana Adjoa Vera - Groningen
  61. Danny Vera Maassilo - Rotterdam
  62. Guusje Patronaat - Main Hall - Haarlem
  63. Ian Siegal Duycker - Hoofddorp
  64. Band with Benefits Gebr. de Nobel - Leiden
  65. Tim Dawn TivoliVredenburg Cloud Nine - Utrecht
  66. The Visual Marnixzaal DUMS - Utrecht
  67. Diederik Jekel ZINiN Nijverdal - Nijverdal